Tarihçemiz

Bizim hikayemiz bundan yaklaşık otuz yıl önce başladı. Başlangıç aşamasında sektördeki hemen herkes gibi farklı markaların bayiliği ile hizmet vermeye başladık. Yeni bin yılın başlarında Free-Sub markamızı yaratarak scuba ve zıpkınla balık avı ile ilgili ihtiyaç duyulan ürünleri yüksek kalite standardıyla imal etmeye başlayıp müşterilerimizin beğenisine sunduk.

Bugün Türkiye’de gerçekleştirdiğimiz yatırımlar ile Free-Sub markamız adı altında zıpkın ve dalış elbiselerimizi üretiyoruz. Kendi imalat parkurumuza sahip olma avantajını ürünlerimizdeki kalite ve yenilikçi anlayışla sergilemekteyiz. Free-Sub markamız ile üretmekte olduğumuz dalış elbiseleri, zıpkın ve su altı balık avı malzemeleri, fiyat ve kalite güvencesi ile yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da kullanıcılar tarafından aranan bir marka haline gelmiştir. Free-Sub markamız ile günümüzde yurt içi pazarda söz sahibi olmasının yanı sıra ürünlerimizi dünya genelinde otuzun üzerinde ülkeye ihraç etmenin gururunu yaşıyoruz.

Misyonumuz

Free-Sub olarak imalatçı kimliğimizi öne çıkarıp kullanıcılarımıza yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyat ve servis garantili olarak sunmayı hedefledik. Özellikle neopren imalatına yönelik yaptığımız yatırımlarla geniş ürün yelpazesi ve yüksek kapasiteli üretim potansiyeline sahibiz.

Türkiye’de üretimini yaptığımız Free-Sub markamız ile dalış sektöründe yurtiçi ve yurtdışı pazarında söz sahibi olmamızın yanı sıra özellikle yurt dışındaki farklı markalar için de üretim yapmaktayız. Bu aşamada hedefimiz yakın gelecekte Türkiye’yi dalış sektörüne yönelik ürün imalatı ve tedarik alanında merkez haline getirmektir.

Ürün Gruplarımız ve Üretim Parkurlarımız

Aşağıdaki linklerden imalatını yaptığımız ürün grupları, üretim parkurları ve kapasiteleri konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.