Zıpkın ve Yedek Parça Ütremimiz Hakkında ;

Free-Sub amatörden profesyonele her seviyede kullanıcı ve farklı kullanım özellikleri için değişik modellerde zıpkınlar üretmektedir. Uzun süreli kullanıma yönelik imal ettiğimiz zıpkınlarımızın üretimi fabrikamız bünyesinde yapılmaktadır. Yedek parça ve teknik servis desteğimizle yıllarca güvenle kullanabileceğiniz zıpkınlarımızda uzun saha testleriyle fark yaratan teknik detaylar geliştirilmiştir. Free-Sub zıpkınlarımız kullanıcının fiziksel özellikleri, kullanım tercihleri, av yaptığı derinlik ve mera özellikleri bulundurularak üç ana model grubunda üretilmektedir.

Zıpkın Modellerimiz ;

Goldenhorn Zıpkın (Kanallı Gövde);

Orta ve ileri seviye kullanıcılar için üretilmiştir. Kendinden kanallı gövdesi ve 20mm çapındaki yüksek performanslı lastiği ile uzun mesafelerde dahi nokta atışı sağlar. Free-sub’a özgü yarı açık kafası su altında geniş görüş açısı ve kolay kurulum sunar. Siyah rengin yanısıra farklı meralar için tercih edebileceğiniz Kahve ve Turkuaz kamuflaj renkleri mevcuttur. 45cm ve 60 cm boyları yalnızca siyah renkte üretilmektedir.

Goldenhorn Cabrio Zıpkın (Açık Kafa, Kanallı Gövde);

İleri seviye kullanıcılar içindir. Kendinden kanallı gövdesi ve 20mm çapındaki yüksek performanslı lastiği ile uzun mesafelerde dahi nokta atışı sağlar. Zıpkına adını veren açık kafası su altında maksimum görüş açısı sunar. Siyah rengin yanısıra farklı meralar için tercih edebileceğiniz Kahve ve Turkuaz kamuflaş renkleri mevcuttur.

Bosphorus Zıpkın (Kanalsız Gövde);

Başlangıç seviyesi olarak tavsiye ettiğimiz zıpkınımızdır. Bosphorus zıpkınımızı 16mm çapında daha kolay gerebileceğiniz lastiği ile daha rahat kurabilirsiniz. Kanalsız gövdesi ve kısa mesafe atışlarına uygun lastiği ile kaya altı av yapanlar ve su altı avcılığına yeni başlayanlar tarafından tercih edilmektedir.